Національна Торгово-Промислова Група Національна Торгово-Промислова Група Data Billing System - Конструктор Інтернет-систем  
Департамент програмування та дизайну


   
[ головна ] [ новини ] [ інформація про нас ] [ наші технології ] [ портфоліо ] [ як нас знайти ]
[ офіс ] [ магазин/замовлення ] [ газета ] [ окремі компонети ] [ програмування ] [ реклама ]
[ документообіг та персонал ] [ контроль виконання доручень ] [ контроль співробітників ]
Шановні Пані та Панове!


Ми щиро раді вітати Вас на сторінках Інтернет-представництва Департаменту програмування Національної Торгово-Промислової Групи, де ми спробуємо розповісти про основні напрямки діяльності нашого департаменту та спектр послуг, що нами надаються.

Основна сфера діяльності нашого Департаменту це створення програмних рішень різноманітного ступеню складності як для Інтернет так і для локальних мереж та індивідуальних комп'ютеризованих робочих місць. Детальніше про це Ви можете прочитати у розділі "наші технології". Поскільки рішення для Інтернет користуються найбільшим попитом серед наших замовників, то ми їх класифікували та винесли в ряд окремих пунктів, таких як:

  • "офіс" - створення звичайного представництва компанії в Інтернет (як простої візитки (приклад), так і більш складної спеціалізованої системи (приклад));

  • "магазин/замовлення" - створення спеціалізованої системи отримання замовлень на товари/послуги (приклад), або надання повноцінної інформації про спектр послуг, що надає компанія (приклад) та перелік товарів до продажу з наданням ціни (у декількох валютах) та текстово-графічної інформації про сам товар/послугу (приклад));

  • "газета" - створення спеціалізованої системи для газет та журналів у формі окремих випусків/номерів (приклад) або стрічки новин (приклад) також у даний пакет може бути інтегрований спеціальний платіжний компонент, який дозволяє продавати інформацію вашого видання за гроші (у любій валюті) як на деякий визначений час (2 години, 5 днів, 20 днів, 2 місяці...), так і на постійний доступ до оплаченої інформації (приклад);

  • "окремі компоненти" - сторінка на якій Ви самостійно можете вибрати перелік компонент які необхідно встановити на Вашу Інтернет-сторінку;

  • "програмування" - розповідь про те що ми можемо створювати будь-які рішення, будь-якої складності, для будь-яких платформ (комп'ютери, мережі, тренажери, роботи, екзаменатори, бази даних...)

  • "реклама" - так, ми надаємо повний комплекс рекламних послуг починаючи від розробки напрямку рекламної компанії, створення рекламних слоганів, баннерів... закінчуючи наданням всіх вихідних документів бухгалтерської звітності та статистичних даних.

Всі програмні роботи виконуються нашими спеціалістами, всі роботи з розробки дизайну та стилю проекту (все входить у вказану у нас на сайті ціну) виконуються нашою "Креатив студією "П'ята планета" (один із підрозділів нашої Групи).

Ми надіємось, що інформація розміщена на сторінках нашого Інтернет-представництва допоможе Вам познайомитися з нами (з нашою діяльністю) ближче, що в кінцевому випадку призведе до нашої співпраці.

З повагою, Наш колектив.

Новини

2003.03.26 Проблеми очистки води...
 

Скоро буде завершено проект присвячений проблемам очистки води. Багато різноманітної інформації про системи підготовки води... Ви ніколи не думали, що ви п'єте?

2003.03.25 Український мариністичний журнал "Шкіпер"
 

Скоро, в мережі Інтернет, ми презентуємо Український мариністичний журнал "Шкіпер". Якщо вам не байдужі подорожі під вітрилами, стрімкі перегони на човнах, свіжий подих моря, то ви по достоїнству оціните електронну версію даного журналу.

2003.03.15 Українська туристична агенція "Мандрик і Ко"
 

Закінчується розробка презентаційного сайту для компанії "Мандрик і Ко". Майбутня адреса сайту - www.mandryk.com.ua буде на п'яти мовах, включаючи арабську. Чому ми наголошуемо на арабській мові... мабуть тому, що пишуть та читають там з права на ліво... А завдяки нашим спеціалістам, та нашим найновіщим продуктам, ми змогли без особливих проблем, мирно посилити українську, російську, іспанську, англійську та арабську мови... навідь без проведення маштабних воєнних дій!

Рекомендуємо

ВСЕКОММЕНТАРИИ.com

Оперативная лента новостей о событиях происходящих в Украине и мире. Ежеминутное обновление базы новостей позволяет держать руку на пульсе всех происходящих событий.

http://vsekommentarii.com
.REDO - регистрация доменов *.com.ua

Официальная регистрация доменов "com.ua". Предоставление абсолютно полного спектра услуг по регистрации доменных имен в более чем 45 доменных зонах. Хостинг и колокейшин серверов. Работаем с 2000 года.

Интернет-магазин компьютерной техники / ТОН-ИНТЕР

ТОН-ИНТЕР - продажа компьютерных комплектующих, компьютеров, периферийных устройств и расходных материалов от ведущих мировых производителей. Ноутбуки Samsung, ноутбуки ACER, ноутбуки SONY VAIO, видеокарты Nvidia и RADEON, процессоры AMD и Intel, TFT мониторы, принтеры... Всего более 1000 позиций в прайсе. Свой склад. Работаем с 1995 года.

Портал о лечении за рубежом - Medvoyage.info

Огромный перечень зарубежных лечебно-оздоровительных заведений. В каталоге представлены только проверенные клиники, санатории и курорты. Качественное и максимально эффективное лечение болезней в ведущих зарубежных клиниках. Посмотрите, есть курорты на все вкусы. Магнитно-резонансная томография или просто МРТ - метод томографического, то есть <послойного> исследования структуры органов и тканей тела человека с использованием явления магнитно-ядерного резонанса. При этом методе изображение создается посредством сканирования тела человека, которое находится в магнитном поле высокой напряженности.
[ головна ] [ новини ] [ інформація про нас ] [ наші технології ] [ портфоліо ] [ як нас знайти ]
[ офіс ] [ магазин/замовлення ] [ газета ] [ окремі компонети ] [ програмування ] [ реклама ]
[ документообіг та персонал ] [ контроль виконання доручень ] [ контроль співробітників ] 


  Ім'я домену: Допомога?
 
 
.com .biz .com.ua .biz.ua
.net .org .kiev.ua .ua


  ВсеКомментарии / собираем все - выделяем главное!

Посмотреть всю ленту оперативных новостей...
Побудовано на базі DBS v.2.01  
 


Національна Торгово-Промислова Група Національна Торгово-Промислова Група
03186, Україна, Київ, вул. Антонова, д.5, оф.615
03186, Київ-186, абонентська скринька 83
т./ф. (380-44) 248-4-789, 241-4-975
Схематична карта місцевості...
info@nti-group.com.ua
sales@nti-group.com.ua
http://www.nti-group.com.ua
 Ставка.ком - сервер для азартных людей! Украинская баннерная сеть Rated by PING